Curs 2017-18

DEPARTAMENT D’ANGLÉS

Lola Medina  lmedina@ieselquint.com  Cap de Departament
Cristina Ortega  cortega@ieselquint.com
Ana Roncero  aroncero@ieselquint.com  Coordinadora ESO
Carlos Madrid  cmadrid@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT DE BIOLOGIA

 Carmen Bonet  cbonet@ieselquint.com
 Carlos Sendín  csendin@ieselquint.com   Cap de Departament
 Manuela Martínez  mmartinez@ieselquint.com   Coordinadora d’Igualtat
 María Arbona  marbona@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT DE CASTELLÀ

 Juani Amil  jamil@ieselquint.com  Coordinadora Biblioteca

Comissió de Convivència

 Josefa Rodrigo  jrodrigo@ieselquint.com
 Carlos Castellano  ccastellano@ieselquint.com   Cap de Departament
 Josep García  jgarcia@ieselquint.com
 Elena Méndez  emendez@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT DE CULTURA CLÀSSICA (LLATÍ I GREC)

 Pilar Moya  pmoya@ieselquint.com  Cap de Departament

 

DEPARTAMENT DE DIBUIX

 Carmen Gimeno  cgimeno@ieselquint.com
 Eva Domingo  edomingo@ieselquint.com   Cap de Departament

 

DEPARTAMENT D’ECONOMIA

 Raquel Jiménez  rjimenez@ieselquint.com  Cap de Departament
 Gaspar Zaragoza  gzaragoza@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT D’EDUCACIÓ FÍSICA

 Imma Ruiz  iruiz@ieselquint.com  Cap de Departament
 Lluís Latorre  llatorre@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT DE FÍSICA I QUÍMICA

 Vicent Lázaro  vlazaro@ieselquint.com  Cap de Departament
 Ester Ortiz  eortiz@ieselquint.com
 Rocío Pérez  rperez@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT DE FRANCÉS

 Encarna García  egarcia@ieselquint.com  Cap de Departament

 

DEPARTAMENT DE GEOGRAFIA I HISTÒRIA

 Eva Lara  elara@ieselquint.com
 Daniel Salvador  dsalvador@ieselquint.com  Cap de Departament
 Ricard Segura  rsegura@ieselquint.com  Coordinador PAF
 María José Vidal  mjvidal@ieselquint.com  Comissió de Convivència

 

DEPARTAMENT D’INFORMÀTICA

 Gema Escrivà  gescriva@ieselquint.com  Cap de Departament
 Vicente Eslava  veslava@ieselquint.com
 Eva Gómez  egomez@ieselquint.com
 Paco Gómez  pgomez@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES

 Lola Bermell  lbermell@ieselquint.com
 Pedro Nieto  pnieto@ieselquint.com  Cap de Departament
 Juan Andrés Bataller  jabataller@ieselquint.com
 David Martínez  dmartinez@ieselquint.com
 Dori Ramírez  dramirez@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT DE MÚSICA

 Mar Busquets  mbusquets@ieselquint.com  Cap de Departament
 Vicent Tent  jvtent@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT D’ORIENTACIÓ

 Javier Martínez  jmartinez@ieselquint.com  Orientador
Cap de Departament
 Lola Bertolín  lbertolin@ieselquint.com  Pedagogia Terapèutica
 Cristina Paredes  cparedes@ieselquint.com  Audició i Llenguatge

 

DEPARTAMENT DE RELIGIÓ

 Javier Sellés  jselles@ieselquint.com  Cap de Departament

 

DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA

 Eva Ferrando  eferrando@ieslquint.com  Secretària
 M. Carmen Miquel  mmiquel@ieselquint.com  Directora
 Miguel Casells  mcasells@ieselquint.com  Cap de Departament
Coordinador Projectes Europeus
 Eva Ruiz  eruiz@ieselquint.com
  José Antonio Díaz  jadiaz@ieselquint.com

 

DEPARTAMENT DE VALENCIÀ

 Antoni Guzman  aguzman@ieselquint.com  Vicedirector
 Natxo Moral  nmoral@ieselquint.com  Cap d’Estudis
 Isabel Folgado  ifolgado@ieselquint.com  Cap de Departament
 Gemma Espinosa  gespinosa@ieselquint.com
 Vicent Company  vcompany@ieselquint.com
 Xelo Civera  xcivera@ieselquint.com
 Violant Bosó  vboso@ieselquint.com

 

CICLE DE PRODUCCIÓ AGROECOLÒGICA

 Regina Suria  rsuria@ieselquint.com  Cap de Departament
 Elena Ponce  eponce@ieselquint.com
 Cristina Lomba  clomba@ieselquint.com